Servislerimiz/ ImgeLab'ın Hizmetleri Hakkında Bilgi Alın

User Friendly

Kullanıcı Dostu

Yazılımlarımızı kullanılabilirlik ilkelerine göre geliştirtiriyoruz. Kullanıcı deneyimi (user experience, UX) önem verdiğimiz kavramlar arasındadır.

Well Designed

Profesyonel Tasarım

Uzman kadromuz profesyonel tasarımlar hazırlamaktadır.

Hızlı Destek

7 gün 24 saat hızlı destek vermek için hazırız. Teknik personelimiz sorunlarınıza anında çözüm sunmaktadır.

Dijital Görüntü İşleme

Alanında uzman akademisyen kadro danışmanlığında şirketimiz dijital görüntü işleme hizmetleri sunmaktadır. İleri düzey görüntü işleme algoritmaları kullanarak kişinin konumunu bulma, kişi sayma, cinsiyet ve yaş tahmini gibi çözümlerle hizmetinizdeyiz.

Görüntüdeki bozuklukları (noise) giderme, görüntülerden öznitelik çıkarımı (feature extraction), öznitelik seçimi (feature selection), sınıflandırma (classification) gibi işlemlerle ihtiyacınıza yönelik akıllı görüntü işleme çözümleri sunmaktayız.

Mobil Uygulamalar (Android & iOS)

Android, iOS ve Microsoft'un Windows Phone işletim sistemlerine yönelik olarak özel mobil uygulamalar geliştirmekteyiz. Yaptığımız görüşmelerle kurumunuzun ihtiyaçlarını analiz ediyoruz. Daha sonra ihtiyaçlarınıza yönelik olarak yazılım gereksinim tanımlama (sofware requirements specification) raporunu hazırlıyoruz. Bu dokümanda mütabakat sağladıktan sonra profesyonel prototip araçlarıyla geliştireceğimiz mobil uygulamanın arayüzünü sizinle paylaşıyoruz. Tasarım konusunda sizin isteklerinize göre düzeltmeler yaptıktan sonra mobil uygulamayı bu alanda tecrübe sahibi yazılımcılarımızla geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz uygulamaların detaylı testlerini tamamladıktan sonra teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Web Uygulamaları

PHP, .NET kullanarak ihtiyalarınıza yönelik olarak özel web uygulamalar geliştirmekteyiz. Wordpress, Joomla gibi kendisini kanıtlamış içerik geliştirme sistemleri (content management system, CMS) kullanarak yönetilmesi kolay web uygulamaları geliştiriyoruz. Bu sistemlerle gelen yönetici arayüzü (admin interface) ve ihtiyacınıza özel araçlar sayesinde websitesinizi kolayca özelleştirebiliyorsunuz.

Bunların yanısıra e-ticaret siteleri için özel web uygulamaları geliştirmekteyiz. Magento ve Prestashop gibi kendisini kanıtlamış e-ticaret yazılım altyapılarını kullanıyoruz. Seçeceğiniz tasarım şablonlarıyla (template) işletmenizin kurumsal kimliğine katkıda bulunacak profesyonel arayüzler geliştiriyoruz.

Bilim Merkezleri için Ürünler

Bilim merkezleri ve bilim müzeleri için eğlenceli ve eğitici ürünler geliştirmekteyiz. Tasarladığımız bu etkileşimli donanım ve yazılım uygulamalarıyla katılımcıların aktif bir şekilde deneyerek ve yaparak öğrenmelerini hedefliyoruz. Geliştirdiğimiz etkileşimli yazılımlar sayesinde bakım maliyetlerini düşürüyoruz.

Etkileşimli Digital Signage

Turizm, bankacılık ve perakende gibi sektörler için etkileşimli digital signage ürünleri geliştirmekteyiz. Mevcut digital signage donanınımınıza akıllı özellikler ekleyerek kullanıcının cinsiyetine, yaşına ve kişi sayısına göre içerik sunmasını sağlıyoruz. Klavye ve fare gibi girdi birimleri kullanmadan vücut hareketleriyle kontrol edilebilen digital signage geliştirmekteyiz.

Copyrights © 2012 & ImgeLab Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır.